• امروز : دوشنبه - ۴ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 24 June - 2024
8

حماسه ومجاهدتی که مردم مظلوم غزه خلق کردند وجسارت وبی باکی و تهوری که از خودشان نشان دادند مثال زدنی است

  • کد خبر : 1213
  • 28 دسامبر 2023 - 9:52
حماسه ومجاهدتی که مردم مظلوم غزه خلق کردند وجسارت وبی باکی و تهوری که از خودشان نشان دادند مثال زدنی است

ماموستا ایل بیگی دبیر شورای عالی افتتاء استان بااشاره به وضعیت حقوق،مسکن و معیشت کارکنان گفت :هرکاری که درراستای بهبودوضع مسکن، حقوق ومعیشت همکاران انجام دهید یک صدقه جاریه واحسان باقیه برای جنابعالی بحساب می آید. ماموستا ایل بیگی با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه گفت :سابقه نداشته درطول ۷۰یا۷۵سال […]

ماموستا ایل بیگی دبیر شورای عالی افتتاء استان بااشاره به وضعیت حقوق،مسکن و معیشت کارکنان گفت :هرکاری که درراستای بهبودوضع مسکن، حقوق ومعیشت همکاران انجام دهید یک صدقه جاریه واحسان باقیه برای جنابعالی بحساب می آید.
ماموستا ایل بیگی با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه گفت :سابقه نداشته درطول ۷۰یا۷۵سال اشغالگری چنین وحشیگری وقسوتی را ازخود بروزداده باشند. تا کنون آمار شهدای مظلوم فلسطین که عمدتا زنان وکودکان هستنداز۲۰هزارنفرگذشته و نزدیک به ۸ هزارنفرهم مفقود شده اند که تخمین زده می شود همه اینها زیرآوارها واین برج های تخریب شده مدفون شده باشند وامیدی به زندگی آنها نیست چون هیچ امکانی از اول برای امداد ونجات و اخراج آنها از زیر آوارها وجود نداشته است.
مسئول مرکزبزرگ اسلامی شهرستان سنندج گفت:غزه بعدازجنگ ۶۷میلادی که ازفلسطین شرقی جداشده و با کرانه باختری ارتباط زمینی و هوائی ندارد زیرا اسرائیل در وسط شان واقع شده است . یک قسمت ازفلسطین درجنوب شرق دریای مدیترانه ویک قسمت دیگر از فلسطین هم که الان اسفنجی شده متاسفانه درغرب رود اردن که به آن می گویند کرانه باختری میگویند واقع شده است. غزه از سال۲۰۰۷تاکنون محاصره شده و دولت اسرائیل وگذرگاه های این باریکه را مسدود کرده ویک دیوارمرتفعی موسوم به دیوارحایل کشیده که امکان دسترسی ساکنان غزه به هرجای دنیا را از آنان سلب کرده اند غزه بزرگترین زندان روباز کره زمین است ونزدیک به ۲ میلیون و۳۰۰هزارنفرجمعیت داردکه ۳۵ بیمارستان درآنجا برپا گردیده که هیچ کدام ازآنها را اسرائیل نساخته است بلکه کشورهای اندونزی ، قطر ، ترکیه ومصر و یا بعضی از آنها را سازمان ملل ساخته است. مردم غزه قریب به ۱۴یا۱۵ سال است درمحاصره هستند ودسترسی شان به همه دنیا قطع است و راز این همه تونلی که درغزه حفرشده تامین نیازهای اولیه مردم نظیر غذا و دارو و ملزومات مورد نیاز ساکنان این باریکه بوده است . اما آنچه که مایه غرور وسرور واعجاب همه مسلمانان دنیا شده ،این ایستادگی ومقاوت اسطوره ای مردم است که در دنیا نظیر و نمونه و سابقه نداشته است .
حماسه ومجاهدتی که مردم مظلوم غزه خلق کردند وجسارت وبی باکی و تهوری که از خودشان نشان دادند مثال زدنی است یعنی مایه غرور واعجاب امت اسلامی شده است ودربرابر۵ لشکرزرهی تا دندان مسلح ومجهز به تانک مرکاوا بخوبی ایستادگی کرده و صدها عراده از آنها را منهدم کرده اند این تانکها که ۶۵ تن وزن دارند حتی موشک های گراد روسی هم نمی تواند آنها را ازکار بیندازد که پیشرفته تراز تانک های آلمانی است و این مجاهدین فلسطینی ، با یک سلاح خودساخته ای بنام یاسین ۱۰۵ توانسته اند تابحال قریب به ۸۰۰ دستگاه از این نوع تانکها را نابود ومتلاشی کنند وصدها نفررا بکشند علی رغم اینکه دشمن آنها اشراف اطلاعاتی وهوایی دارند و از از زمین و دریا وهوا و بوسیله پهباد مدام همه حرکات وسکنات اهل غزه رارصد می کنند .اکنون چون مجاهدان غزه اینقدر از خودشان رشادت و شهامت نشان داده اند باید به خود وشهدایشان درود بفرستیم وهمانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اگرچه عملیات هفت اکتر کارما نبوده است اما بربازوهای آنان بوسه می زنیم. بله باید دستان آنهارا بوسید واز مجاهدین یمنی وحزب الله لبنان واقعا باید سپاسگزار بود که دردنیا تنها شیعیان هستند که بدون نگرانی از عواقب اقدام خود ، از جهادگران فلسطینی حمایت آشکار می کنند اگرچه ایرانیان غزه را بعنوان حماس می شناسند ولی حماس یک گروه است آنجاد۱۲گروه مختلف فعالیت می کنند که بزرگترین شان حماس است ودومین شان جهاداسلامی است که جهاد اسلامی از نظرعقیدتی وتئوریک ومبانی سیاسی ، به جمهوری اسلامی نزدیک تراست حتی تسلیحات وامکاناتی که آنها دارند به مراتب پیشرفته تروگسترده تر از سلاح های است که دراختیار حماس است . حماس فاصله اش از جمهوری اسلامی بیشتر از حماس است وجهاد اسلامی به جمهوری اسلامی نزدیک تر است.
مسئول مرکزبزرگ اسلامی شهرستان سنندج گفت : الان فاجعه در غزه بگونه ای است که غنی ترین فرد درغزه کسی است که یک لیوان آب ویک قرص نان دارد. یعنی دارندگان برجها غنی بحساب نمی آیند. بلکه غنی کسی است که جرعه ای آب و قرصی نان داشته باشد. دراین شرایط آنها با صلابت تمام مقاومت می کنند وسابقه نداسته تا بحال یک نفر از آنها تسلیم شود ویکی از آنها پارچه سفیدی بالا ببرد، برایشان احترام قائل باشیم وبه روح شهدایشان درود بفرستیم وبرای زخمی ها ومریضان شان آرزوی بهبودی بکنیم .وبه تعبیر درست مدیریت محترم اگرچه فجایع هولناکی که درغزه اتفاق افتاد درد آور بود ولی تنها راهی که میتوانست نقاب از چهره دروغین این مزوران مدعی دفاع از حقوق براندازد و وچهره آنهارابرای عالم نمایان ومشهود نماید و ملت های جهان را با ماهیت صهیونیزم و حامیانشان به درستی آشنا کند،همین رویدادهای تلخی است که در غزه در حال اتفاق افتادن است .

 

 

لینک کوتاه : https://avaye-amin.com/?p=1213

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.